Sinema Sokağı Yeşil Doğaya Dokunma

 

Sinema Sokağı Yeşil küresel çevre sorunlarına dikkat çekmek, yeşil ve barışçıl bir gelecek için çözümler bulunmasını sağlamak amacıyla şiddet içermeyen, yaratıcı eylemlere baş vuran, kampanya yürüten bağımsız bir çevre kuruluşudur.

Çevre; insanların ve diğer canlıların yaşamları boyunca ilişkilerini sürdürdükleri ve karşılıklı olarak etkileşim içinde bulundukları fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel ortamdır.

Hava, su ve topraklarımızın her geçen gün artan oranlarda kirlenmesi ve önemli bir güneykısmının kullanılamaz hale gelmesi, özellikle Büyükşehir ve sanayi bölgelerinin çevre kirliliği sebebiyle yaşanamaz hale gelmesi, ozon tabakasının delinmesi, yerkürenin giderek ısınması, doğal kaynakların hızla tüketilmesi; çevreyi korumak amacıla çevreyi korumak için herkesin duyarlı olması lazım

Bunun için yapacağınız tek şey; çevrenizdeki  doğaya  karşı girişilen saldırıları bizlere iletmek. Konuyla ilgili yazınızı ve fotoğrafı aşağıdaki form üzerinden bizlere iletebilir ya da aynı bilgileri e-posta adresimiz gazete@sinemasokak.com‘a gönderebilirsiniz.

Söz konusu tahribat ya da talanın yer tespiti için adreslendirmeniz , ve ortaya çıkan doğa saldırısının boyutlarını detaylı şekilde dile getirmeniz duyurunuzun yanıt bulması için büyük önem taşıyor.

İnsanlığın ortak olarak yaşadığı bu dünyaya sahip çıkmak , tahribata “dur” demek için siz de “görmezden gelmeyin”!

.

Uyarı : İsimsiz ve irtibat bilgileri bulunmayan ihbarlar değerlendirilmeyecektir.

.

.

 

 

Bir Yanıt bırak

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s