”Sizin Serginiz ” Mamut Art Project

Uğur Yılmazer

Sinema Sokağı Sanat logo

 

Uğur Yılmazer
ugurylmzr@gmail.com

.

Mamut Art Project genç sanatçıları bir araya getiriyor..

Bir sergi açmayı düşünüp açamadıysan  büyük bir fırsat Mamut Art Project’le geliyor.  Mamut Art Project genç sanatçılara hak ettikleri şansı tanıyabilmek için kolları sıvadı.black-ilan2-son

Mamut Art Project’e hedefini  sanat piyasasını ve çalışma koşullarını tanımadan bu dünyaya adım atan sanatçıların kariyerlerinde bir başlangıç noktası oluşturabilmek, öğrenci olma ve kendini kanıtlamış bir sanatçı olma arasında bir en iyi geçiş dönemini yaratabilmek olarak belirledi.

Mamut Art Project’e katılacak sanatçılar özel bir jüri heyeti tarafından değerlendirilip beğeninize sunulacaktır. Ali Akay, Nil Yalter, Mustafa Taviloğlu, Marcus Graf ve Sedat Öztürk tarafından oluşan bu heyecan verici jüri sergiye katılmaya hak kazanacak yaklaşık 40 sanatçıyı belirleyecek. Başvurular, 1 Nisan 2013 tarihine kadar devam edecek.
Sanatçılardan kira alınmayacak ve her birine yaklaşık 10 metrekare sunum alanı verilecek. 5 gün sürecek olan sergimizde sanatçılara eserlerini sergileyebilecekler.

Serginin özel gösterim gecesinde bir çok galeri sahibi, koleksiyoner ve küratör sergiye davet edilecek.

16 – 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında Antrepo 3’e herkes davetli. Sergi  11:00 – 20:00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır. Mamut Art Project yurt dışında örnekleri olan “Affrodable Art” konsepti ile sanatseverlere uygun fiyatlara, özgün eser satın alma imkanı sağlanacak. Türkiye’de bu alanda düzenlenen ilk sergi  diyebiliriz. Başvurular, 1 Nisan 2013 tarihine kadar devam edecek.

.

.

Bir Yanıt bırak

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s