Son Haberler

Fotoğraflarda olağanüstü gölge kullanımı

Julija Nėjė adlı İsveçli fotoğrafçı, fotoğraf sanatında ışık ve gölgenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan işleriyle dikkat çekiyor..

0c0f748b8b6e306b6988651bfd6621cf

Yaratıcı ve sıra dışı fotoğrafçılık, estetik duygusu olan her insan için muazzam bir haz sebebidir. Her gün internette rastladığımız pek çok fotoğraf arasında, sanatsal açıdan bir değer arz edenlere çok daha uzun süre baktığımız ve bu fotoğraflardan daha çok etkilendiğimiz bir gerçek.

İşte İsveçli fotoğrafçı Julija Nėjė’nin çektiği fotoğraflar da uzun uzun bakılacak cinsten. Nėjė, fotoğraflarında olağanüstü gölge kullanımlarıyla dikkat çekiyor ve tam da bu açıdan diğer meslektaşlarından ayrılıyor. Şimdi sizi bu özel fotoğraflarla, gölgelerle adeta dans eden o muhteşem fotoğraflarla baş başa bırakıyoruz..

Reklamlar
Sinema Sokağı Gazetesi hakkında ()
Sinema Sokağı olarak sevdiğimiz, paylaşmaktan keyif aldığımız filmler, festivaller, kitaplar, kısa filmler ,tasarımlar, pop kültür, biraz mizah, yaşam tarzı trendleri , sergiler, moda, yaşam ve daha fazlasını araştırıyoruz, biriktiriyoruz ve paylaşıyoruz..

Bir Yanıt bırak

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: