Akbank Caz Festivali Başlıyor İşte Program

Akbank Caz Festivali’nin bu yıl 29.’su düzenlenecek. 17 Ekim – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalle ilgili olarak Akbank Sanat tarafından bir açıklama yapıldı. Akbank Sanat’ın açıklamasında 29. Akbank Caz Festivali programı ile ilgili bilgiler verildi. Açıklamada festivalde cazın değişik renklerinin bir araya getirilerek sanatseverlerle buluşturulduğu belirtildi.

22 Eklim’de Jakob Bro Trio Performansı
Akbank Caz Festival kapsamında 22 Ekim 2019’da Danimarkalı ünlü müzisyen Jakob Bro ve grubu Jakob Bro Trio sahne alacaklar. Performans Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde sergilenecek.

19 Ekim’de Mats Eilertsen Trio Sahnede Olacak
Akbank Caz Festivali’nde 19 Ekim 2019 tarihinde besteci ve ünlü kontrbas sanatçısı Mats Eilertsen, Thomas Stronen ve Harmen Fraanje’nin oluşturduğu Kuzey Avrupa genelinde caz müziğinin öncü gruplarından olan Mats Eilertsen Trio, Akbank Sanat’ta sahne alacaklar.

Festival Pozitif Tarafından Organize Ediliyor
29’uncu Akbank Caz Festivali, Pozitif tarafından organize ediliyor. Akbank Sanat ve Pozitif adlı şirket tarafından yapılan işbirliği ile hazırlanan programda dünyaca ünlü pek çok sanatçı festival kapsamında sahne alacak.

Cazın Efsane İsmi 24 Ekim’de Sahnede
Akbank Caz Festivali’nde 24 Ekim’de cazın efsanevi isimlerinden olduğu bilinen saksafoncu, klarnetçi, emprovizatör ve besteci Louis Sclavis müzikseverlerle buluşacak. Louis Sclavis performansını Babylon’da sergileyecek. Akbank 29. Caz Festival, Akbank Sanat bünyesinde 17 Ekim – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olup, müzikseverlere çeşitli organizasyonlarla keyifli gösteriler izletilecek.

Bir Yanıt bırak

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s