Hakkımzda

Sinema Sokağı Gazetesi

Farklı disiplinlerden sanatçı ve eserlerin okuyucuyla buluştu alternatif sanat gazetesi..

Sinema Sokağı olarak sevdiğimiz, paylaşmaktan keyif aldığımız filmler, festivaller, kitaplar, kısa filmler, tasarımlar, pop kültür, biraz mizah, yaşam tarzı trendleri, sergiler, moda, yaşam ve daha fazlasını araştırıyoruz, biriktiriyoruz ve paylaşıyoruz..

2007’den bu güne Sanata gönülden bağlı genç, dinamik ve İnternet yayıncılığında uzman bir ekip tarafından hazırlanan Sinema Sokağı Gazetesi çok sesli ve kaliteli bir içerik sunuyor..

Kim Hazırlıyor ?

Her zaman en iyileriyle çalışmayı felsefe edinen Sinema Sokağı medya Nisan 2007 de yayın hayatına başlayan Türkiye ’nin en iddialı sanat projelerine destek veren kuruluş olarak lanse edilen Sinema Sokağı var..

Yaratıcılığın, inovasyonun ve içeriğin gücüne inanan. Kitlelere güvenen ve onlarla iyi anlaşan. İnternet’in doğal parçaları olan özgürlüğün, eğlencenin ve bilginin peşindeki Sinema Sokağı medya‘ın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıyor..

Sosyal Medya :

Resmi Facebook sayfamız  :  @sinemasokagigazetesi 
Resmi Twitter sayfamız       :  @sinemasokagiart

Bu hesaplar dışındaki taklit hesaplara ve paylaşımlara itibar etmeyiniz.
Adımızı veya logomuzu kullanarak açılan diğer sayfaların bizimle ilgisi yoktur.

İletişim :

Sinema Sokağı’na dair görüş ve önerilerinizi her zaman merak ve heyecanla bekliyoruz. Her türlü bilgi, öneri ve eleştirileriniz için info@sinemasokak.com adresine e posta yollayabilirsiniz.

Sokağın Lisansı :

İzinsiz kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz ! Yazılı izin alınması ile mümkündür.

Copyright © Sinema Sokağı Gazetesi üzerinde yer alan görsel, işit sel ve/veya yazılı içeriğin kısmen ya da tamamen kopyalanarak ve/veya alıntı yapılarak bir başka web sitesi ve/veya diğer yayım araçları üzerinden kullanılması, yalnızca Sinema Sokağı Gazetesi’den yazılı izin alınması ile mümkündür..