Barış KEKEÇ

 

img_20170221_141526_204

Sinema Sokağı Gazetesinin kuruluşuna önderlik eden gazeteci Barış Kekeç 8 mart 1987 yılında İstanbul ‘da doğdu sanat la ilkokulda  rol aldığı tiyatroyla tanıştı..

Bir çok sanatsal faaliyetteler içinde yer aldı. Çeşitli eğitimler ve programlarla  kendini geliştirmektedir. Tam sosyalisttir , mizahi bir yanı vardır. Sinema, sanat, eğlence, sosyal medya ve yaşam tarzı trendleri başlıca ilgi alanları..

2007 yılında Sinema Sokağı Gazetesini çıkardı. Sinema Sokağı Gazetesi Özgün yapımları , dürüst habercilik anlayışı ve yayınladığı kaliteli yayınlarıyla farkını belli eden ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten gazetemiz, bu çizgisini koruyup daha da güçlendirerek yayın hayatına devam etmeyi hedeflemektedir dedi.

Sosyal sorumluluk projeleri

Küresel çevre sorunlarına dikkat çekmek için Sinema Sokağı Yeşili kurdu yeşil ve barışçıl bir gelecek için çözümler bulunmasını sağlamak amacıyla şiddet içermeyen, yaratıcı eylemlere baş vuran, kampanya yürüten bağımsız bir çevre kuruluşu olarak bir çok cevre olayının önüne geçti.

Kültür mirasımıza sahip çıkarak bir çok kültür mirasımızın yok olmasının önüne geçdi. Anadolu’nun dört bir yanında kaçak, izinsiz yapılaşma, çarpık kentleşme, define arama ve soygun amaçlı kültür mirasına yönelik talan ve tahribatı Sosyal sorumluluk anlayışıyla sahip çıktı ve çıkmaya devam ediyor.

11 comments

Yorumlar kapatıldı.