Sinema Sokağı Gizlilik Politikası

Sinema Sokağı Medya gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

Sinema SokağıSinema Sokağı Gazetesi kullanıcılarına reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanır.

Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.

Sinema Sokağı Gazetesi üzerinde yer alan görsel, işitsel ve/veya yazılı içeriğin kısmen ya da tamamen kopyalanarak ve/veya alıntı yapılarak bir başka web sitesi ve/veya diğer yayım araçları üzerinden kullanılması, yalnızca Sinema Sokağı Gazetesi’den yazılı izin alınması ile mümkündür.

Aksi halde Sinema Sokağı Gazetesi sitesi hiçbir şekil ve suretle içeriğinin alıntılanma sına ve/veya kopyalanmasına izin vermez. İş bu maddenin ihlali halinde  Sinema Sokağı Gazetesi , TCK’dan doğan tüm yasal haklarını saklı tuttuğunu beyan eder.

İzinsiz Kullanım Hallerinde İhbar ve Bildirim

Telif hakları hususunda yapılacak izinsiz kullanım ile ilgili ihbar ve bildirimler info@sinemasokak.com adresine yapılabilir. İhbar ve bildirimler karşısında Sinema Sokağı Medya derhal söz konusu ihbarları değerlendirip araştırır ve gerekli gördüğü her türlü tedbiri alır ve işlemleri başlatır.

.