Sinema Sokağı Kullanım Şartları

Sinema Sokağı Gazetesi

 Sinemasokagi.org  Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi bu siteyi (“Site”) sizin bilgilendirilmeniz, paylaşımınız ve iletişiminiz için sürdürmektedir. Siteye erişim ve kullanım, aşağıda belirtilmiş olan şart ve kurallara tabidir:

Sinema Sokağı Gazetesi Çıkar kaygısıyla, reyting ya da tiraj kaygısı ile değil gerçeklerin doğrultusunda yayıncılık yapmayı ilke edinmiştir.

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi  işbu sitede bulunan haber, bilgi ve materyallerin geçerliliğini ve doğruluğunu ve/veya kesinliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir, ayrıca sitede veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitenin içinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer konuların doğruluğu, güvenilirliği veya tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir.

Sitede, siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitede bulunan materyallerdeki herhangi bir hata veya ihmalden ötürü  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi hiçbir sorumluluk yüklenemez.  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi, işbu sitede tarif edilen programları, politikaları, ürünleri, görsel ve işitsel dökümanları, yazılı bilgi, haber ve hizmetleri önceden bildirmeksizin (haber vermeden) her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

İşbu sitede bulunan bilgi ve materyaller, size doğru biçimde aktarılmaya çalışılır ve işbu siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanırken tüm sorumluluk size ait olup, Sinema Sokağı Sanat Gazetesi , bu konuda hiç bir şekil ve surette bir garanti vermemektedir.

Bilgisayarınızı veya diğer bir malınızı siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanmanız sebebiyle veya siteden veya siteye veya siteden aktarılan herhangi bir siteden herhangi bir materyali, metni veya resmi indirmeniz sebebiyle, bilgisayarınıza veya diğer bir malınıza gelebilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek virüsten dolayı her türlü mesuliyet size aittir. İşbu siteye veya siteden veya siteye aktarılan herhangi bir siteye girmenizden veya kullanmanızdan ötürü meydana gelen herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar nedeniyle  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi hiçbir hukuki veya cezai sorumluluk yüklenemez.

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi başka sitelere bağlantı vermekte olup, ayrıca işbu siteye  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi bilinen ve bilinmeyen diğer sitelerden de bağlantı verilebilir.  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi, işbu siteden bağlanılan veya bağlantı verilmiş olan sitenin içeriğinden hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Bir başka sitenin işbu siteye bağlantı vermesi veya işbu siteden bağlantı verilmiş olması nedeniyle: (a)  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi ’nin söz konusu sitenin veya orada tarif edilen ürün veya hizmetlerin veya sahibinin sponsoru olduğu, lisans verdiği, arkasında olduğu, ortaklığı olduğu veya başka bir şekilde bağlantısı olduğu; (b)   Sinema Sokağı Sanat Gazetesi, bağlanılan siteyi Sinema Sokağı Sanat Gazetesi herhangi bir ticari markasını, ticari adını, logosunu veya diğer ticari markalı veya telif haklı materyalini kullanmaya yetkilendirmiş olduğu anlamına gelmez.

İşbu kuruluş teşhir edilen ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, logolar ve diğer menşe belirtici işaretler (“Ticari Markalar”)  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi  veya bunları  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi işbu kuruluş kullanma hakkını vermiş olan üçüncü şahıslara aittir. Burada yer alan hiçbir şey, kuruluş veya kullanana, işbu kuruluşu teşhir edilen herhangi bir Ticari markayı, ürünü, görsel ve/veya işitsel dökümanları, yazılımı, Ticari markanın sahibinin yazılı müsaadesi olmadan kullanma hakkını vermek şeklinde yorumlanamaz.

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi da yayımlanan, yorumlanan, dağıtılan, tartışılan hiçbir metaryalden sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen yorumu, eleştiriyi, yazıyı yazana aittir.  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi içeriğinde yer alan herhangi bir metaryali,  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi kısmen yada tamamen benimsediği anlamına gelmez.

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi telif hakkı korunan görsel ve/veya işitsel hiçbir metaryalin yayımlanmasını benimsemez. TCK ’nin yasaklamış olduğu hiçbir davranış, tutum, hareket, görsel yada işitsel medya  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi bünyesinde yayımlanamaz, tartışılamaz, yorumlanamaz.

Gizlilik Politikası : Sinema Sokağı Sanat Gazetesi kullanıcılarına reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi üzerinde yer alan görsel, işitsel ve/veya yazılı içeriğin kısmen ya da tamamen kopyalanarak ve/veya alıntı yapılarak bir başka web sitesi ve/veya diğer yayım araçları üzerinden kullanılması, yalnızca Sinema Sokağı Sanat Gazetesi’den yazılı izin alınması ile mümkündür. Aksi halde  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi sitesi hiçbir şekil ve suretle içeriğinin alıntılanmasına ve/veya kopyalanmasına izin vermez. İş bu maddenin ihlali halinde  Sinema Sokağı Sanat Gazetesi , TCK’dan doğan tüm yasal haklarını saklı tuttuğunu beyan eder.

Sinema Sokağı Sanat Gazetesi, zaman zaman Web Sitesi Kullanım Şartlarını revize edebilir. İşbu siteyi kullanırken, her halükarda Sinema Sokağı Sanat Gazetesi tarafından konulacak yeni şart ve kurallara kayıtsız şartsız uyacağınızı kabul etmektesiniz.

Copyright ©  2007 – 2017 Sinemas Sokağı Gazetesi Tüm hakları  saklıdır.