Kaçış Planı

Her ne kadar türünde dram olan  filmin, öne çıkan aksiyon sahneleri izleyiciyi bağlıyor. Filmin konusu sıradan Hollywood filmlerine benziyor. Filmin başları durgun ama olayların gelişmesiyle son derece hareketli ve gerilimi o kadar bol sahneler bulunuyor. Konusu sıradan olsa da  senaryonun vizyona uyarlanışının başarılı oluşu izlenebilirliğini arttırıyor.

Filme renk katan oyuncu kadrosundan özellikle de Russell Crowe den bahsetmeden geçemeyeceğim. Sharon Stone ile oynadığı filmle tanınan yıldızın özellikle aksiyon yapıtlarında çok başarılı ve bu tür filmlerin aranan oyuncuları arasında bulunuyor.

Filmin konusu ise mutlu bir çiftin başlarına gelen olayı anlatıyor.Kadının cinayet sanığı olarak tutuklanması ve hapise girmesinin ardından kocasının onu kurtarmaya çalışırken yaşanan olayları anlatıyor.

Filmin sonlarındaki sahneler  benim çok dikkatimi çekti özellikle araba sahnelerini çok başarılı buldum,filmde sergilenen aile kavramı ve kocasının onlara olan sevgisini ve bağlılığını,çocuğuyla olan ilişkisi çok iyi işlenmiş,filmin diğer bir başarılı bölümü yapılan plan hakkında gerçekten iyi düşünülüp izleyiciye çok iyi aktarılması sıkılmadan izlenebilecek 120 dakikalık güzel bir film…

YAVUZ UZUN

Bir Yanıt bırak

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s